Aikataulu loppusyyskaudelle 2013 alkaen 14.10
Ma Ti Ke To Pe La
17:00
17:15
17:30 Alkeisryhmä Erityisryhmä Alkeisryhmä Vapaa Muksut + 10:45
17:45 Aleksi Satu, Staffan, Aleksi harjoittelu vanhemmat 11:00
18:00 Nuoret  Lari ja Pyry   Lari ja Pyry   Eero 11:15
18:15 4.k - n.dan 17:30-18:30   17:30-18:30   10:45 11:30
18:30   Jatko 1 ja 2 17:30-18:45 Jatko 1 ja 2 17:30  -12:00 11:45
18:45 Staffan ja Tuomas, Päivi   Tuomas, Päivi  -19:00 Junnujudo 12:00
19:00 Katri   Nuoret   Aikuiset Eero 12:15
19:15 18:00   -   19:30 18:30-19:30   18:30-19:30 Virna, Rami ja   12:30
19:30 Aikuiset Ylemmät  tekniikkaa Nuoret Eero 12:00-13:00 12:45
19:45 Staffan vyöt Katri randori   13:00
20:00 ja Satu Staffan 19:00 Tero 19:00
20:15 19:30 Timo  - 20:30    - 20:30
20:30  -20:45 19:30 19:30
20:45  -21:00  - 21:00
21:00
Ryhmä Ikä Harjoitusajat Vetäjät Huom!
Erityisryhmä ke 17.00 - 18.15 Satu & Staffan Lindgren  
  Eero Weck  
Muksujudo 4 - 6 v. la 10.45 - 12.00 Eero Weck  
Junnujudo 6 - 8 v. la 12.00 - 13.00 Eero Weck  
Alkeisryhmä yli 7 v. ti 18.30 - 19.30 Katri, Virna, Aku, Päivi ja Joona  
to 18.30 -19.30  
Jatkokurssi 1 8 - 13 v. ti 17.30 - 18.30 Jaakko & Kirsi Hannula  
(keltainen vyö) to 17.30 - 18.30 (viime vuoden alkeiskurssi)  
Jatkokurssi 2 8 - 14 v. ma 17.30 - 18.30 Satu & Staffan   
(keltainen---vihreä) ke 18.30 - 19.45 (viime vuoden J1 ja J2)  
Nuoret 13 - 20 v. ma 18.30 - 20.00 Staffan & Satu Näissä ovat mukana
      ti 19.30 - 21.00 Staffan isoimmat viime vuoden
      (oranssi -        ke 19.30 - 21:00 ylin vyö J2:sta
musta vyö) to 19.30 - 21.00  
  pe 17.30 - 19.00 ??  
Aikuiset  (myös ma 20.00 - 21.15 Satu, Staffan  
vasta-alkajat!) pe 19.00 - 20.30 Rami Laeslehto, Eero  
Judobics   la 10.00 - 10.30 Eero Weck